Wydarzenia

Policjanci potwierdzili zgłoszenia z mapy zagrożeń

Data publikacji 09.03.2017

Stalowowolscy policjanci potwierdzili zgłoszenia naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Zgłoszenia dotyczyły przekraczania dozwolonej prędkości w Stalowej Woli na ulicy Kwiatkowskiego. Wczoraj po południu, we wskazanym miejscu, policjanci zatrzymali do kontroli dwóch kierujących, którzy za zbyt szybką jazdę stracili uprawnienia.

Na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa mieszkańcy Stalowej Woli zgłosili przekraczanie prędkości na ulicy Kwiatkowskiego. W ramach weryfikacji zgłoszenia wczoraj po południu we wskazane miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. Policjanci zatrzymali w tym rejonie w niespełna pół godziny dwie osoby, które nie stosowały się do ograniczenia prędkości.
 
Kwadrans przed godz. 16, zatrzymany został do kontroli drogowej kierowca skody. Mieszkaniec powiatu biłgorajskiego miał na liczniku 104 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Na kierującego został nałożony mandat i punkty karne, mężczyzna stracił również prawo jazdy.
 
Tuż po godz. 16, policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena passata. Mieszkaniec Stalowej Woli jechał z prędkością 135 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy 19-letniemu kierowcy.
Powrót na górę strony