Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Nowe radiowozy dla rzeszowskich policjantów
Na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego pojawiły się cztery nowe radiowozy. Nowe Kie Sportage, wyróżniają się na tle pozostałych radiowozów nowym oznakowaniem. Na co dzień będą używane przez policjantów z Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim, Trzebownisku, Tyczynie i posterunku w Trzcianie. Zakup sprzętu możliwy był dzięki wsparciu lokalnych samorządów.
Rzeszów -
Szczęśliwy finał poszukiwań 83-latka
Jarosławscy policjanci wspólnie ze strażakami poszukiwali 83-latka, który poszedł na spacer do lasu i stracił orientację w terenie. Funkcjonariusze odnaleźli seniora po godzinnych poszukiwaniach. Mężczyzna cały i zdrowy został przekazany pod opiekę rodziny.
Jarosław -
Dynowski policjant, w czasie wolnym od służby, zatrzymał nietrzeźwego kierowcę
Policjanci reagują na każde przypadki łamania prawa nie tylko kiedy są w służbie, ale także w czasie wolnym. Przykładem jest funkcjonariusz z Dynowa. Mając podejrzenie, że kierujący renault może prowadzić pojazd po alkoholu, podjął wobec niego interwencję. Nie mylił się. 67-latek, siedzący za kierownicą renault, nie tylko był nietrzeźwy, ale także ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.
Rzeszów -
Nowe radiowozy w ropczyckiej komendzie
Dwa nowe radiowozy trafiły do komendy w Ropczycach. Zakup tych pojazdów możliwy był dzięki współdziałaniu samorządów gmin z Policją. Oznakowane Suzuki Swace oraz nieoznakowany hyundai, już od dzisiaj będą pełnić służbę w naszej jednostce.
Ropczyce -
2,5 tys. zł mandatu dla nietrzeźwego rowerzysty
Dębiccy policjanci, zatrzymali pijanego rowerzystę. 49-latek kierował jednośladem mając blisko 2 promile w swoim organizmie. Za naruszenie przepisów w ruchu drogowym, rowerzysta został ukarany wysokim mandatem. Policjanci apelują do kierowców o trzeźwość na drodze.
Dębica -
Akcja ,,Trzeźwość” na terenie powiatu kolbuszowskiego
Podczas wczorajszej akcji ,,Trzeźwość'', funkcjonariusze z Posterunku Policji w Majdanie Królewskim, dla wzorowych kierowców, którzy przestrzegali obowiązujących przepisów, przygotowali niespodzianki. Tego typu inicjatywa spotkała się z dużym entuzjazmem wśród kierujących.
Kolbuszowa -
Dwa tragiczne wypadki z udziałem pieszych na drogach powiatu jarosławskiego
Wczoraj na drogach powiatu jarosławskiego doszło do dwóch tragicznych wypadków z udziałem pieszych. Pomiędzy miejscowościami Roźwienica a Cząstkowice, śmierć poniósł 38-letni mieszkaniec gminy Roźwienica, we Wierzbnej zginął 38-letni mieszkaniec Jarosławia. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny obu zdarzeń.
Jarosław -
Niezwykły gość z życzeniami świątecznymi dla przemyskich policjantów
Niezwykły gość odwiedził wczoraj przemyską komendę. W imieniu Przedszkola nr 11 z Przemyśla, dziewczynka złożyła policjantom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Przemyśl -
Zaginął Marek Konopka
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania za zaginionym Markiem Konopką, lat 52 zamieszkałym w Księżpolu. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 20 10. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, także anonimowo
-
Nowy sprzęt sportowy w siłowni lubaczowskiej komendy
W Komendzie Powiatowej Policji w Lubaczowie otwarto nowoczesną siłownię, która ma na celu zwiększenie komfortu pracy oraz doskonalenie kondycji fizycznej funkcjonariuszy. To ważne przedsięwzięcie zostało zrealizowane dzięki staraniom Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Lubaczowie. Projekt został sfinansowany zarówno z budżetu związku, jak i dzięki wsparciu finansowemu pozyskanemu z Funduszu Prewencyjnego PZU.
Lubaczów

